přeskočit k navigaci »

Kontakty

Profitech Food s.r.o.

Horní Žďár 45
363 01 Ostrov
tel.: 353 844 571, 353 616 190
fax: 353 616 199
e-mail: info@profitech-food.cz

 

Vedení společnosti:

 Ing. Michal Rjaško

Ing. Michal Rjaško

majitel společnosti


+420 353 616 190
Michal.Rjasko@profitech-food.cz

 

Karel Ivanovský

Karel Ivanovský

obchodní ředitel


+420 602 114 888
karel.ivanovsky@profitech-food.cz

 

Prodej:

Roman Mík

obchodní zastoupení - Morava


+420 606 624 950
Roman.Mik@profitech-food.cz

 

 Bc. Miroslav Lindner

Bc. Miroslav Lindner

obchodní zastoupení - Čechy


+420 725 171 725
Miroslav.Lindner@profitech-food.cz

 

 David Kožušník

David Kožušník

obchodní zastoupení - Čechy


+420 724 332 102
David.Kozusnik@profitech-food.cz

 

Servis:

Martin Rjaško

Martin Rjaško

vedoucí servisu


+420 602 267 234
Martin.Rjasko@profitech-food.cz

 

Aleš Bělohoubek

Aleš Bělohoubek

servisní technik - elektro


+420 606 624 951

 

Petr Manlík

Petr Manlík

servisní technik


+420 607 810 319

 

Martin Nejedlý

Martin Nejedlý

servisní technik


+420 353 616 190

 

Zázemí společnosti:

 Zuzana Wael Hanafy

Zuzana Wael Hanafy

sekretariát


+420 353 616 190
Zuzana.Hanafy@profitech-food.cz

 

Zuzana Vlčková

Zuzana Vlčková

obchodní oddělení


+420 353 612 343
Zuzana.Vlckova@profitech-food.cz

 

Daniela Přerostová

Daniela Přerostová

obchodní oddělení


+420 353 612 456
daniela.prerostova@profitech-food.cz

 

Bc. Josef Forster

Bc. Josef Forster

operátor skladu


+420 353 616 190
sklad@profitech-food.cz

 

Zdena Hekelová

Zdena Hekelová

účetní


+420 353 616 190
Zdena.Hekelova@profitech-food.cz

 

Správa webu:

Luboš Käss

Lubos.Kass@profitech-food.cz

 

 

 


 

Kde nás najdete:

Profitech Food

Pro blížší zjištění polohy můžete otevřít mapu na serveru www.mapy.cz (odkaz se otevře v novém okně).

GPS: 50°20'5.737"N, 12°56'31.092"E

 

Kontaktní formulář


 
 
Profitech Food s.r.o.

Profitech Food s.r.o.
Horní Ždár 45
363 01 Ostrov
tel.: 353 844 571, 353 616 190
fax: 353 616 199
e-mail: info@profitech-food.cz

 


© Profitech Food s.r.o. | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign