přeskočit k navigaci »

Úvodní stránka » O společnosti

Tisk stránky

 

O společnosti

Profitech Food s.r.o.

Firmu založil Ing. Michal Rjaško v roce 1995 jako servisní organizaci švýcarské firmy Alpina. Hlavní náplní byla údržba a servis strojů v masném průmyslu a provádění drobných repasí potravinářských strojů. Začínalo se v pronajaté garáži o velikosti několika m2.

Postupem doby se firma dostala do vlastních prostor a v současnosti vlastní areál o rozloze 16.000 m2. Zde stojí administrativní budova, jedna servisní a dvě skladové haly, celkem na ploše 1000 m2. Servisní hala je vybavena stroji a zařízením, umožňujícím kompletní repase i náročných potravinářských strojů. Záruční i pozáruční servis je pro nás nadále samozřejmostí. Našim klientům nabízíme servis a opravy i na stroje námi nedodané. V roce 1999 jsme na základě neustálé poptávky našich zákazníků zařídili brusírnu kutrových nožů a řezného složení.

Hlavní náplní je ovšem prodej nových strojů. Během několika let jsme vybrali ty nejlepší světové výrobce strojů v oboru masného průmyslu a následně se stali jejich výhradními dovozci do české republiky. Jsou to firmy:

Fomaco Dánsko - nastřikovačky a výrobníky láku
Henneken Německo - masírky, tenderizéry
Magurit Německo - řezačky sekačky zmrzlé suroviny, kostkovačky
Karl Schnell Německo - mělniče, řezačky, míchačky, dopravníky, narážky
Schad Německo - vazačky masa
K+G Wetter Německo - kutry, řezačky, míchačky

 

Nedílnou součástí a vybavení potravinářských strojů jsou řezné nástroje a spotřební materiál. Dodáváme kutrové nože vysoké kvality od prvovýrobců z Německa na všechny typy kutrů. Skladem držíme řezná složení do řezaček od průměru 98 až do pr. 200mm a to v provedení jak nerezové, tak klasické „černé“. Máme širokou nabídku nožů do stahovaček a odblaňovaček, nože a desky do měničů , vysekávací mřížky do baliček, pilové pásy a kotouče, nože do kostkovaček, nářezových strojů, baliček, porážkové nože, nastřikovací jehly a mnoho dalšího. Do vazaček masa dodáváme za vynikající ceny bezkonkurenční kvalitu provázku.

Firma se pravidelně účastní jako vystavovatel veletrhů Salima v Brně a v zahraničí veletrhů Anuga Food v Kolíně nad Rýnem a největšího evropského potravinářského veletrhu IFFA ve Frankfurtu nad Mohanem.

O naše zákazníky se starají obchodní zástupci rozdělení dle regionu. Jsou to odborníci s mnohaletými zkušenostmi, kteří dokáží nejenom prodat, ale v hlavní míře „poradit“.

Nejdůležitějším mottem firmy nadále zůstává – „kvalitní a rychlý servis strojů“, neboť sebelepší stroj, který stojí je mrtvý!

 
 
Profitech Food s.r.o.

Profitech Food s.r.o.
Horní Ždár 45
363 01 Ostrov
tel.: 353 844 571, 353 616 190
fax: 353 616 199
e-mail: info@profitech-food.cz

 


© Profitech Food s.r.o. | © 2M STUDIO s. r. o. webdesign