Stroje

Společnost Fomaco se specializuje na výrobu nastřikovacích strojů pro nasolování a marinování různých druhů masa, drůbeže a rybích výrobků. Inovativním přístupem k výrobě svých strojů patří mezi přední světové výrobce a nabízí velmi přesné, spolehlivé a hygienické stroje na trhu. Více informací

Společnost Henneken vyrábí od roku 1977 stroje pro maso zpracující průmysl a její nosný program zahrnují vakuové masírky s chlazením či bez chlazení od 650 l do 12 000 l, tenderizéry a míchače láku.

Společnost K+G WETTER je jedním z celosvětových výrobců strojů pro maso zpracující průmysl. Je jednou z mála firem, která garantuje u svých výrobků značku Made in Germany. Vysoký kvalitativní standard všech výrobků zaručuje díky robustní a účelné stavební technologii. Společnost K+G WETTER vyrábí již mnoho let podle systému řízení jakosti ISO 9001 a každoroční přezkušování výrobních procesů dle TÜV institutu potvrzuje vysoký standard kvality.

Společnost KARL SCHNELL působí ve výrobě strojů pro potravinářský průmysl více než 60 let. Její hlavní činnost je dnes koncentrována do strojů a zařízení pro průmyslové zpracování masa, lahůdek, tavených sýrů a sladkých výrobků. Výrobní program se skládá od samotných strojů po kompletní výrobní linky.

Společnost Kolbe je více než 60 let specialistou na vysoce kvalitní stroje pro masný průmysl. Vývoj a výroba strojů probíhající v Německu se zárukou nejvyšší kvality a hygienických standardů.

Německý výrobce MAGURIT je jedním z lídrů na trhu v potravinářském průmyslu a výrobě krmiv pro psy a kočky díky speciálním stojům pro drcení čerstvých surovin a zmrzlých bloků. Kompletní sortiment strojů a optimální řezná technika umožňují individuální řešení pro každého zákazníka. Všechny modely mohou být vybaveny různými řeznými hlavami. Rozkouskují maso, ryby, kuřata na kousky nebo plátky. Drtí ovoce, kouskují koncentráty pro ovoce a ovocné šťávy. Kouskují maso a droby pro krmivo pro zvířata. Drtí čokoládu, marcipán nebo máslo pro cukrářský průmysl.

Společnost Reich je německá, rodinná firma s dlouholetou tradicí výroby vysoce kvalitní německé techniky pro masný průmysl. Specializuje se na výrobu různých druhů pásových pil.

Německý výrobce Rudolf Schad vyrábí od roku 1960 stroje pro vázání masa. Stroje přesvědčí svou kvalitou, univerzálností a výkonem.