Nový sortiment přírodních střev

Nový sortiment přírodních střev

Rozšířili jsme pro Vás nabídku o přírodní střeva. Střeva dovážíme od renomovaných německých firem, které mají své filiálky přímo v zemích, kde se střeva těží a zpracovávají. V nabídce, kterou neustále dle požadavků zákazníků rozšiřujeme, máme skopová, vepřová i hovězí střeva.

Skopová střeva původem z Číny , Austrálie či Orientu nabízíme v kalibrech 17/19,19/21,20/22 a 22/24 převážně v nejvyšší „Ia“ kvalitě, pro menší zákazníky, kteří přetáčejí ručně či pro výrobu vinné klobásy máme i kvalitu AB. Tato střeva jsme schopni dodat v jakékoliv úpravě, to znamená, solená, lákovaná, řásněná na trubkách či plastových páskách, oddělená tzv.separátory či převlékaná.

Vepřová střeva, která jsou původem buď ze zemí EU nebo z Číny, nabízíme od kalibru 28/30 až po nejvyšší kalibr 40/42,popřípadě 40+. Střeva dodáváme buď v síťkách či řásněná na plastových páskách. Velice oblíbená jsou v poslední době i střeva sviňská, zvláště vyšší kalibry pro výrobu špekáčků. Hovězí střeva v naší nabídce kalibru 40/43 a 38/40 jsou z Brazilie nebo Argentiny. Střeva jsou té nejvyšší kvality, pevná, zbavená loje.